sobota, 7 września 2013

Zaległości z wakacji

Siemka ludzie. O matko jak mnie dawno tu nie było. Zapomniałem już jak się pisze posty :D
Wkońcu jestem i mogę się pochwalić swoją garścią autografów, które zdobyłem na wakacje :D
Szkoda, że mnie tyle nie było ale niestety miałem wyjazd a tam za bardzo nie miałem możliwości, żeby dodać te autografy, oto one : 

BORUSSIA DORTMUND - autografy zdobyte poprzez wysłanie listu do klubu. Zamiast znaczka wysłałem 1 Euro, ale mi go odesłali. Prosiłem o autografy Kuby, Łukasza, Lewego i Sahina, ale przysłali mi tylko dwóch. Niestety są to nadruki :C :
Jakub Błaszczykowski
Łukasz Piszczek

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK autografy te zdobyłem listownie, czekałem na nie koło 3 miesięcy. Wysłałem swoje zdjęcia a Jagiellonia mi odesłała je podpisane. Wysłałem jeszcze zdjęcia Hajty i Smolarka ( jeszcze wtedy byli w klubie ), ale odesłali mi niepodpisane zdjęcia. Wysłałem list z kopertą zwrotną ii ze znaczkiem na adres :
Jagiellonia Białystok
ul. Legionowa 28/702 (Błękitny wieżowiec - VII piętro)
15-281 Białystok   :
Dani Quintana
Tomasz Kupisz
Tomasz Frankowski


LECH POZNAŃ - te autografy zdobył mi kuzyn, który był na meczu Lecha. Zdobył mi 3 podpisy Szymona Pawłowskiego z czego 2 idą na wymianę.  :
Szymon Pawłowski
Kasper Hamalainen
Dawid Kownacki
Barry Douglas
Maciej Gostomski

FESTYN WOJSKOWY - te autografy olimpijczyków zdobyłem na festynie wojskowym na warszawskiej Agrykoli. Zebrałem wszystkich uczestników, którzy byli. Widziałem także Damiana Janikowskiego przechodzącego obok mnie, ale jego autograf już mam :) :
Sylwia Bogacka
Marcin Dołęga
Łukasz Michalski
Sławomira Szpek
Monika Michalak
Aleksandra Socha Szelagowska
Krzysztof Mikołajczak
Piotr Małachowski
Paweł Wojciechowski
Radosław Zawrotniak 

SKOKI NARCIARSKIE - te autografy zostały zdobyte po wymianie. :
Gregor Schlierenzauer
Stefan Hula
Łukasz Rutkowski

MUZYKA  :
Don Wasyl -  romski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów piosenek, poeta i animator ruchu kulturalnego polskich Cyganów. ( wikipedia ). Zdobyty osobiście na koncercie w Międzyzdrojach.
Dawid Kwiatkowski - najsławniejszy bloger w Polsce, oraz od niedawna piosenkarz. Nabiera coraz większą liczbę fanów w Polsce. Niedawno wydał pierwszą profesjonalną piosenkę " Biegnijmy ". Zdobyłem autograf na koncercie w Warszawie w klubie Odessa.
Ino Ros - polska grupa muzyczna, wykonująca muzykę z pogranicza popu i folk rocka.
Grupa InoRos powstała w 2006 roku, by tworzyć muzykę zainspirowaną folklorem podhalańskim oraz muzyką folkową z pasma Karpat. ( Wikipediia ). Autograf zdobyty poprzez formularz kontakotwy na ich stronie internetowej.

Formacja Nieżywych Schabuff - polska grupa rockowa i popowa. Twórcy hitu " Lato ". Autograf zdobyty na koncercie w Chobieni.
Maryla Rodowicz - polska piosenkarka muzyki pop i folk rock. Autograf zdobyty poprzez wysłanie formularza kontaktowego na stronie Pani Maryli.
Francesco Napoli - włoski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów. ( Wikipedia ). Autograf zdobyty na koncercie w Chobieni.

Ps. Później dodam jeszcze opisy tych autografów, bo teraz jadę na koncert Eneja !! Myślę że zgarnę autografy. Pozdrawiam ! :D

7 komentarzy: